Шаранджийска въдица Filstar Nitron Carp 3.90 м, 3.5 lb
-
45.90€ / 89.77 лв. / 89.77лв.
- Код на продукта: 16842
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Стабилна и много здрава въдица за модерен шарански риболов. Състои се от три карбонови секции. Използваният материал е с високо качество, като бланките са относително дебелостенни и разполагат със солиден запас от сила.
Добавено е лаково покритие, което освен, че има естетически ефект, предпазва бланките от надраскване. Въдицата е оборудвана с надеждни водачи с двуточково монтиране. Относително дългата дръжка осигурява стабилен захват за сигурно замятане на дистанция.
FilStar Nitron Carp 390 е удобно средство за дънен риболов на шаран, амур, бяла мряна и други, както в реки, така и в затворени водоеми.
- Висококачествен карбон
- Голям запас от сила
- Дължина на дръжката: 64 см
- Акция: 3.5 lb
- Дължина: 3.90 м
- Тегло: 435 г
Характеристики
| Модел | Nitron Carp |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 435 г |
| Тр. дължина | 135 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 15.6 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (1)
Здравейте,с параболичен или полу параболичен строй е ?
-
Според нашата преценка моделът е с прогресивен (полупараболичен) строй.Беше ли полезен този отговор?
Показват се 1 до 1 от 1 (1 страници)
Оценка за продукта (1)
Оценка (1)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
