Шаранска въдица Filstar Carbo Specialist Carp III 3.30 м, 3 lb
-
от
-
32.90€ / 64.35 лв. / 64.35лв.
- Код на продукта: 15828
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Carbo Specialist Carp III е класическа въдица за шаранджийски риболов на три секции с работна дължина 3,30 м. Акцията е 3,0 lbs и се справя еднакво добре при замятане както в близост до брега, така и на дистанция.
Оборудвана е с 6 водача, като първият е двустранно монтиран. Водачите са SiC и издържат на употребата на плетени влакна.
Въдицата е в традиционният и разпознаваем за серията Carbo Specialist цвят. Макародържачът е много надежден, като е окомплектован с метални пръстени за монтиране на макарата.
При описаните параметри тази въдица намира широко приложение при дънен риболов на шаран, бял амур и други едри мирни видове, за което допринася и прогресивният строй.
Характеристики
| Модел | Carbo Specialist |
| Дължина | 3.3 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 351 г |
| Тр. дължина | 118 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 17 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (1)
Оценка (1)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
