Filstar Signum Carp 3.60 м, 3.25lb, Шаранджийска въдица, 2 части
-
от
-
59.80€ / 116.96 лв. / 116.96лв.
- Код на продукта: 48756
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Filstar Signum Carp 3.60 м, 3.25 lb е двуколенна шаранджийска въдица за прецизни замятания и контрол при вадене на едри риби. 🐟 Конструкцията комбинира здравина и чувствителност благодарение на бланката от качествен карбон с висока якост.
Въдицата разполага с качествени SIC водачи за безпроблемна работа с плетени влакна, както и с подсилен макародържач. Дръжката е завършена с неплъзгаща се EVA облицовка за сигурен захват при мокри условия. Стегнатата сглобка осигурява добър трансфер на мощност между двете секции.🧩
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 60 см
- Акция: 3.25 lb
- Тегло: 343 г
- Бланка от високомодулен карбон
- SIC водачи, съвместими с плетени влакна
- 50 мм водач
- Стегната Spigot сглобка
- Подсилен макародържач
- Удобна EVA дръжка с противохлъзгащо покритие
Прецизен инструмент за модерния шаранджия – надеждна въдица с отлично поведение при замятане и контрол при вадене.🎣
Характеристики
| Модел | Signum Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.25 lb |
| Тегло | 343 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
