Шаранджийска въдица JRC Cocoon 2G 3.60 м, 3.5 lb, 3 части
-
от
-
91.90€ / 179.74 лв. / 179.74лв.
- Код на продукта: 31258
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Cocoon 2G е новата генерация на познатия и много популярен модел шаранджийски въдици от JRC.
Модел, подходящ както за начинаещи, така и за напреднали в този риболов.
Характеризира се с тънка, но мощна и здрава бланка от 30Т карбонов материал.
Полупараболичният дизайн гарантира ефективно справяне с едри и трофейни риби.
Разполага с удобна дръжка от Duplon - иновативна и устойчива материя, която осигурява стабилен захват.
Оборудвана с олекотени LTS SIC водачи с минималистичен дизайн.
Качественият DPS макародържач и метална тапа с логото на производителя допълват стилната визия на въдицата.
- Cocoon 2G
- Конструкция от 3 части
- Тънка бланка
- Високомодулен 30T карбон
- DPS макародържач
- Олекотени LTS SIC водачи
- 50 мм първи водач
- Дръжка от Duplon
- Стилен дизайн
- Безкомпромисно качество на изработка
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 63 см
- Акция: 3.5 lb
- Тегло: 398 г
- За риболов на шаран
| Модел | Cocoon 2G |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 398 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 30Т карбон |
| Диам. в основата | 15 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
-
Здравейте,
Промоцията ще е активна до 12.05.2024 и до изчерпване на количествата в складовете.
Беше ли полезен този отговор?
-
Привет, колега!
Както всяка друга въдица, така и тази идва с текстилен калъф, който може да се ползва само когато въдицата е без монтирана макара.
Транспортната дължина е дадена в таблицата с характеристиките на модела и е 127 см.
Беше ли полезен този отговор?
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка



